Wielka turystyczna feta w Tarnowie!

Touroperatorzy z pięciu kontynentów spotkają się w trakcie Forum Gospodarczego Polonii Świata w Tarnowie.
Pretekstem do tak licznego zjazdu branży turystycznej jest jubileusz obchodów 60-lecia największej polskiej organizacji turystycznej działającej poza Krajem- Society Polish American Travel Agents.
Tego typu spotkania (konwencje) na terenie Polski odbywają się średnio raz na 10 lat. Prócz agencji z terenu Ameryki Północnej (USA i Kanady) do Tarnowa przybędą również biura podróży z Ameryki Południowej, Afryki, Europy, Azji i Australii. Wśród gości zapowiedzieli swój udział inwestorzy zainteresowani tą branżą.

Główne tematy spotkania to dynamiczny rozwój turystyki medycznej (uzdrowiska, sanatoria, medical spa, specjalistyczne kliniki) oraz turystyki kulinarnej i biznesowej (targi, kongresy, misje gospodarcze).
Zmiany geopolityczne i zagrożenie terroryzmem zmieniają obecnie mapę i kierunki podróży turystycznych i wypoczynku. Bezpieczna i coraz bardziej atrakcyjna pod względem jakości i infrastruktury polska oferta staje się celem i specjalnością wielu zagranicznych biur turystycznych.

Udział w spotkaniu z zagranicznymi agencjami turystycznymi będzie doskonałą okazją do prezentacji ofert przez samorządowców i działających na ich terenach operatorów turystycznych. Coraz częściej poszukiwane są niszowe i alternatywne formy wypoczynku na wysokim poziomie, szczególnie w małych miejscowościach, z dala od dużych metropolii. Widoczny jest trend i ofensywne poszukiwanie ofert pobytowych związanych z ekologią, naturą, czystym powietrzem i zdrową żywnością. Polskie samorządy mają wiele do zaoferowania w tym zakresie, a w połączeniu z historią, dziedzictwem i lokalnymi atrakcjami oraz profesjonalnym serwisem będą zawsze skutecznie zachęcać i konkurować z ofertami „sieciowych” gigantów.

Właściciele obiektów i atrakcji turystycznych w Polsce, chcąc skutecznie promować swój produkt i serwis koniecznie muszą odwiedzić w dniach 26-27 sierpnia 2019r. siedzibę Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (ul. Mickiewicza 4), gdzie zaplanowano spotkania. Kto chce dobrze sprzedać ofertę lub pozyskać kooperatora lub inwestora powinien tam koniecznie być.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter