Kolejne zagraniczne delegacje zgłaszają swój udział na Forum Gospodarcze Polonii Świata.  

Argentyna, Austria, Australia, Brazylia, Czechy, Francja, Grecja, Gruzja, Kanada, Luksemburg, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Republika Południowej Afryki, Rosja, Słowacja, USA, Węgry, Włochy to pierwsze 20 krajów, które już na trzy miesiące przed inauguracją Forum Gospodarczego Polonii Świata (26-27.08.19) zgłosiły swoich licznych reprezentantów.

Organizatorzy spodziewają się przedstawicieli polonijnego biznesu z blisko 35 krajów. Głównie będą to reprezentanci izb handlowych i organizacji otoczenia biznesu, którzy będą delegatami setek zagranicznych firm różnych branż.

W jednym miejscu i czasie będzie można spotkać w Tarnowie potencjalnych partnerów biznesowych ze wszystkich kontynentów różnych branż. To doskonała okazja do zapoznania i rozmowy z przedsiębiorcami, którzy osiągnęli już sukces na wielu atrakcyjnych i często egzotycznych rynkach, o które zabiegają polskie firmy. Informacja „u źródła” jest zawsze bezcenna i oparta na doświadczeniach zdobytej wiedzy praktycznej.

Spotkanie ekspertów z tak wielu rynków, to oszczędność czasu i pieniędzy. Kontakty, znajomości i zawiązane przyjaźnie podczas licznych spotkań networkingowych w trakcie Forum, będą cenną zdobyczą na wiele lat.
Warto być w Tarnowie i wykorzystać taką okazję.
Informacje o Forum: www.Polonia4um.com

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter