Członkostwo

MYŚL PO POLSKU, DZIAŁAJ GLOBALNIE

Budujemy lożę ekspertów

Do członkostwa w Unii zapraszamy osoby fizyczne, które mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami w różnych dziedzinach ekonomii, gospodarki międzynarodowej, prawa, handlu, zarządzania, księgowości, stosunków międzynarodowych, ale także lingwistów, dziennikarzy, specjalistów od reklamy, marketingu, itp.

Przystępując do nas stajesz się częścią globalnej społeczności ekspertów mogących współpracować przy międzynarodowych projektach realizowanych przez Unię. To nie tylko prestiż, nowe znajomości i doświadczenie, ale przede wszystkim możliwość zrobienia międzynarodowej kariery.

Jeżeli jesteś osobą posiadającą ekspercką wiedzę w danej dziedzinie, a jednocześnie otwartą na nowe zawodowe wyzwania, przystąp do nas i zostań ekspertem Polsko-Polonijnej Unii Gospodarczej.

Pobierz formularz zgłoszeniowy
Formularz zgłoszeniowy prześlij wraz ze swoim CV na biuro@ppug.com.pl wpisując w tytule maila „Ekspert PPUG zgłoszenie”.

 

 

Tworzymy Polonijne Ambasady Gospodarcze

Polonijne Ambasady Gospodarcze, będące zagranicznymi filiami Polsko-Polonijnej Unii Gospodarczej tworzą międzynarodową sieć ośrodków doradztwa i promocji. Ich celem jest promowanie współpracy i wykorzystanie potencjału środowiska biznesowego Polonii na wszystkich kontynentach.

Polonijne Ambasady Gospodarcze otwieramy na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, ale także na terenie Ameryki Południowej, Afryki, Australii i Azji, w tym w krajach arabskich oraz dawnych republikach radzieckich.

Placówki są uruchamiane przy współpracy i w kooperacji z lokalnymi organizacjami otoczenia biznesu, które zarządzane są w części lub całości przez Polonię. Ich funkcjonowanie oparte jest głównie na strukturach, doświadczeniu i kontaktach lokalnych izb handlowych, które mają już długoletnią historię działalności, często są jedynym reprezentantem polonijnego biznesu w danym kraju, a ich potencjał i zasięg daje gwarancję efektywnej realizacji założeń i celów naszej organizacji.

Dowiedz się, jakie warunki musi spełnić organizacja, aby mogła otworzyć Polonijną Ambasadę Gospodarczą oraz na jakie korzyści może w związku z tym liczyć.

Więcej

Wspieramy Członków Unii

Naszych członków otaczamy kompleksową opieką na wszystkich płaszczyznach prowadzenia działalności gospodarczej, a jednocześnie zapewniamy rozwiązania biznesowe dzięki, którym firma może wyjść ze swoim produktem lub usługą na rynki międzynarodowe. Członkowie Unii otrzymują nasze pełne wsparcie na każdym etapie inwestycyjnym, a przedsiębiorca zyskuje klarowną sytuację na temat tego, do kogo kieruje swój produkt bądź usługę, ile i w jaki sposób będzie sprzedawał i jak dużo może na tym zarobić.

Każdy przedsiębiorca, który przystąpi do Unii i zostanie naszym członkiem może korzystać z wielu usług dedykowanych firmom, świadczonych po preferencyjnych cenach. W naszych koszykach usług znajdują się specjalistyczne porady oraz usługi dla biznesu w zakresie: prawa, podatków, księgowości, procesu inwestycyjnego, optymalizacji produkcji, negocjacji handlowych, arbitrażu, mediacji, due dilligence, coachingu biznesowego, a także reklamy, marketingu i public relations.

Jednocześnie dla naszych członków rejestrujemy i prowadzimy firmy, oddziały oraz przedstawicielstwa, zapewniamy bieżącą obsługę korporacyjną, prowadzimy badania rynkowe, piszemy biznesplany i oceniamy potencjał oferty na wybranych rynkach. Dokonujemy także oceny ryzyka inwestycji, organizujemy misje gospodarcze, prowadzimy serwis i obsługę targów oraz organizujemy spotkania B2B.

Zobacz pełne korzyści wynikające z członkostwa w Unii. Więcej

Pobierz deklarację członkowską
Deklarację członkowską prześlij na biuro@ppug.com.pl wpisując w tytule maila „Członek PPUG zgłoszenie”.

NASZA MISJA

We wszystkim co robimy jest przesłanie patriotyzmu gospodarczego i zachowanie polskiej tożsamości w poczuciu przestrzegania wysokich standardów etycznych, społecznych i biznesowych. 

PPUG

NIP: 675 168 02 63

REGON: 381947365

KRS: 0000760616

 

KONTAKT

+48 690 019 588

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter